Reception Drink

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Verde Giardino to nowoczesny obiekt położony w otulinie Bolimowskiego Parku Narodowego. W jednym miejscu otrzymują Państwo bezpretensjonalny luksus i możliwość odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Nazwa Verde Giardino stanowi esencję tego miejsca, czyli Zielony Ogród. Jest to jedyne miejsce, w którym nowoczesny design łączy się z naturą. Zjawiskowy ogród obcujący w sąsiedztwie obiektu zajmuję powierzchnię 8000 m². W jego skład wchodzą pięknie oświetlone alejki, szklisty potok, staw wyposażony w molo oraz przestronna altana do grilowania na wolnym powietrzu. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszą wszechobecne drzewa podkreślające przyrodniczy charakter miejsca.
Verde Giardino to również wyjątkowe miejsce, ze względu na swoją kompleksowość. Spełniamy najbardziej indywidualne potrzeby z zakresu organizacji imprez okolicznościowych lub firmowych. Nasze zaplecze (infrastruktura) pozwala na organizację : wesel, chrzcin, komunii, bankietów, konferencji itp. Kompleks jest wyposażony w dwie sale dzięki czemu można go dowolnie skonfigurować dostosowując do wymaganej liczby osób i atrakcji. Również nasi najmniejsi goście mogą liczyć na niezliczone niespodzianki. Oprócz figli w cudownym ogrodzie dzieci mają do dyspozycji sale zabaw z wieloma urozmaiceniami. Istnieje możliwość dodatkowej opieki nad dziećmi przez merytorycznie przygotowanych animatorów.
Nie wierzysz? Odwiedź nas, gwarantujemy, że nie będziesz chciał już opuścić naszego Zielonego Ogrodu. Światło gwiazd i księżyca odbijającego się w tafli potoku sprawi, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo. Zapewnij sobie i swoim gościom niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci na długie lata.

 

Iwona Jagielska tel. 796201006

©2018 by Verde Giardino. Proudly created with Wix.com