top of page
Dom Weselny Verde Giardino

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Verde Giardino to nowoczesny dom weselny w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. W jednym miejscu otrzymują Państwo bezpretensjonalny luksus i możliwość odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Nazwa Verde Giardino stanowi esencję tego miejsca, czyli Zielony Ogród.

 

 

Jest to jedyne miejsce, w którym nowoczesny design łączy się z naturą. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca w okolicy jednego z parków krajobrazowych lub też wyjątkową salę weselną Skierniewic, Łowicza, Żyrardowa to trafiłeś na właściwą stronę. Zjawiskowy ogród znajdujący się w sąsiedztwie obiektu zajmuje powierzchnię 8000 m². W jego skład wchodzą pięknie oświetlone alejki, szklisty potok, staw wyposażony w molo oraz przestronna altana do grillowania na wolnym powietrzu. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszą wszechobecne drzewa podkreślające przyrodniczy charakter miejsca.

 


Verde Giardino to również wyjątkowe miejsce, ze względu na swoją kompleksowość. Spełniamy najbardziej indywidualne potrzeby z zakresu organizacji imprez okolicznościowych lub firmowych. Nasze zaplecze (infrastruktura) pozwala na organizację: wesel, chrzcin, komunii, bankietów, konferencji itp.

 

Kompleks jest wyposażony w dwie sale, dzięki czemu można go dowolnie skonfigurować, dostosowując do wymaganej liczby osób i atrakcji. Możemy zmieścić w różnych konfiguracjach nawet do 400 osób. Również nasi najmniejsi goście mogą liczyć na niezliczone niespodzianki. Oprócz figli w cudownym ogrodzie dzieci mają do dyspozycji sale zabaw z wieloma urozmaiceniami. Istnieje możliwość dodatkowej opieki nad dziećmi przez merytorycznie przygotowanych animatorów.

 

Nasz obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację. Sale weselne Skierniewice to najbliższe nam tereny. Niemniej zadowoleni będą goście szukający sal weselnych w Żyrardowie, bowiem i tu jesteśmy oddaleni o kilkanaście kilometrów od miasta. Przepiękne tereny, czyste powietrze, cisza i duży komfort pobytu zapewni każdemu z naszych gości to czego poszukuje.

 

 

Narzeczeni szukający najlepszych sal weselnych w Sochaczewie także z powodzeniem mogą nas odwiedzać. Mamy za sobą już wiele przyjęć, które zorganizowaliśmy dla gości właśnie z terenu powiatu sochaczewskiego. Wymagający goście będą zachwyceni otoczeniem. Bliskość Bolimowskiego Parku Krajobrazowego da chwilę oddechu pomiędzy weselem a poprawinami, które z chęcią dla Państwa zorganizujemy.

 

 

Nasz dom bankietowy Verde Giardino w Bartnikach to gratka dla mieszkańców stolicy. Wyszukujący sale weselne Warszawa z pewnością natrafią na nasz obiekt, bowiem jest to topowe miejsce także i dla tej lokalizacji. Cóż może być piękniejszego niż spokojny spacer po okolicznym parku, śpiew ptaków w oczekiwaniu na najważniejszą godzinę w życiu narzeczonych, czy chwila relaksu i wyciszenia w jednej z naszych otoczonych zielenią altanek. Zachęcamy do odwiedzin już dziś.

 


Nie wierzysz? Odwiedź nas, gwarantujemy, że nie będziesz chciał już opuścić naszego Zielonego Ogrodu. Światło gwiazd i księżyca odbijającego się w tafli potoku sprawi, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo. Zapewnij sobie i swoim gościom niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci na długie lata.

bottom of page